Hakkımızda

lapis kimya

BİZ KİMİZ?
Lapis Kimya olarak biz; alanında deneyimli profesyonellerden oluşan, genç ve dinamik bir topluluğuz.

İlk etapta işletmelerin Su Şartlandırma, Mühendislik ve İşletme Yardımcı Kimyasalları ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan şirketimiz; oldukça kısa sürede yatırımlarını arttırarak, çinko ve bakır sülfat üretimini de bünyesine katmıştır. Sektörde 15 yıllık deneyimi arkasına alan şirketimiz, yaptığı yatırımlarla düzenli olarak büyümekte ve üretim alanında da ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman odağımızda tutarak ve doğru sorular sorarak,
işletmelerin ihtiyaçlarını belirliyor ve sürdürülebilir, akılcı, ekonomik çözümler sunuyoruz. Yatırımlarımızı sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek her geçen gün daha da büyüyoruz.

DEĞERLERİMİZ
Lapis Kimya olarak iş anlayışımız, insana ve doğaya saygıya dayanır. Müşterilerimizin uzun vadede kazançlı çıkacağı, sürdürülebilir ve akılcı çözümlerle uzun süreli, güvenilir
ortaklıklar kurmak önceliğimizdir. Dünyadaki yenilikleri ve teknolojileri takip ederek sürekli gelişim sağlamaya inanırız.
Müşterilerimizin ihtiyaçları, gelişim anlayışımızın odak noktasıdır.

MİSYONUMUZ
Lapis Kimya olarak misyonumuz; müşterilerimize doğa dostu, kaliteli ve yenilikçi çözümler sunarak çevre bilinci yüksek, akılcı, ekonomik ve sürdürülebilir projeler geliştirilmesine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ
Daima akılcı, ekonomik ve çevreci çözümler ile sektöründe öncü bir firma olmayı hedefleyen Lapis Kimya olarak amacımız, müşterilerimizin ilk tercih ettiği çözüm ortağı olmaktır.

Tanıtım Broşürümüz


Open chat