Lapis-logo
Previous
Next

BİZ KİMİZ? 

Lapis Kimya, birçok sektöre ürün üretmekte ve tedarik etmektedir. Ana uygulamalar, özellikle madencilik kimyasallarında kullanılan yüzdürme reaktifleri ve diğer kimyasallardır.

Türkiye’de yerli olarak ürettiğimiz bakır sülfat, çinko sülfat ve aktif karbon ürünlerimizi kendi bünyemizde tedarik etmekteyiz, ayrıca ürün portföyümüz kollektörler, köpürtücüler, pH düzenleyiciler, depresanlar gibi geniş bir yelpazede ticareti yapılan ürünlerden oluşmaktadır. Biz. Lapis Kimya sadece ürün tedarikçisi değildir. Lapis Kimya, katma değerli çözümler ve malzeme tedariği konusunda müşterilerinin partneridir.

Firmamızın coğrafi konumu ve Türkiye’deki üretim tesisi, ürün tedariğinde maliyet ve zaman açısından avantajlıdır. Türkiye, birkaç ticaret bölgesinin tam merkezinde yer almaktadır. Böylece Lapis Kimya, MEA, MENA, CEE ve CIS bölgelerine çok kısa sürede yüksek kaliteli ürünler tedarik edebilmektedir.

DEĞERLERİMİZ 
Lapis Kimya olarak iş anlayışımız, insana ve doğaya saygıya dayanır. Müşterilerimizin uzun vadede kazançlı çıkacağı, sürdürülebilir ve akılcı çözümlerle uzun süreli, güvenilir ortaklıklar kurmak önceliğimizdir. Dünyadaki yenilikleri ve teknolojileri takip ederek sürekli gelişim sağlamaya inanırız. Müşterilerimizin ihtiyaçları, gelişim anlayışımızın odak noktasıdır. 

MİSYONUMUZ 
Lapis Kimya olarak misyonumuz; müşterilerimize doğa dostu, kaliteli ve yenilikçi çözümler sunarak çevre bilinci yüksek, akılcı, ekonomik ve sürdürülebilir projeler geliştirilmesine katkıda bulunmak. 

VİZYONUMUZ 
Daima akılcı, ekonomik ve çevreci çözümler ile sektöründe öncü bir firma olmayı hedefleyen Lapis Kimya olarak amacımız, müşterilerimizin ilk tercih ettiği çözüm ortağı olmaktır.

[mp_row bg_video_youtube_repeat=”true” bg_video_youtube_mute=”true” bg_video_repeat=”true” bg_video_mute=”true”] [mp_span col=”12″] [mp_row_inner bg_video_youtube_repeat=”true” bg_video_youtube_mute=”true” bg_video_repeat=”true” bg_video_mute=”true”] [mp_span_inner col=”5″] [mp_image id=”2031″ size=”full” link_type=”custom_url” link=”#” target=”false” align=”left”] [/mp_span_inner] [mp_span_inner col=”7″] [mp_text] BİZ KİMİZ? Lapis Kimya olarak biz; alanında deneyimli profesyonellerden oluşan, genç ve dinamik bir topluluğuz. İlk etapta işletmelerin Su Şartlandırma, Mühendislik ve İşletme Yardımcı Kimyasalları ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan şirketimiz; oldukça kısa sürede yatırımlarını arttırarak, çinko ve bakır sülfat üretimini de bünyesine katmıştır. Sektörde 15 yıllık deneyimi arkasına alan şirketimiz, yaptığı yatırımlarla düzenli olarak büyümekte ve üretim alanında da ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman odağımızda tutarak ve doğru sorular sorarak, işletmelerin ihtiyaçlarını belirliyor ve sürdürülebilir, akılcı, ekonomik çözümler sunuyoruz. Yatırımlarımızı sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek her geçen gün daha da büyüyoruz. DEĞERLERİMİZ Lapis Kimya olarak iş anlayışımız, insana ve doğaya saygıya dayanır. Müşterilerimizin uzun vadede kazançlı çıkacağı, sürdürülebilir ve akılcı çözümlerle uzun süreli, güvenilir ortaklıklar kurmak önceliğimizdir. Dünyadaki yenilikleri ve teknolojileri takip ederek sürekli gelişim sağlamaya inanırız. Müşterilerimizin ihtiyaçları, gelişim anlayışımızın odak noktasıdır. MİSYONUMUZ Lapis Kimya olarak misyonumuz; müşterilerimize doğa dostu, kaliteli ve yenilikçi çözümler sunarak çevre bilinci yüksek, akılcı, ekonomik ve sürdürülebilir projeler geliştirilmesine katkıda bulunmak. VİZYONUMUZ Daima akılcı, ekonomik ve çevreci çözümler ile sektöründe öncü bir firma olmayı hedefleyen Lapis Kimya olarak amacımız, müşterilerimizin ilk tercih ettiği çözüm ortağı olmaktır.

[button text=”Tanıtım Broşürümüz” link=”https://www.lapiskimya.com/katalog/Lapis_Kimya_Tanitim.pdf” style=”primary” size=”large” target=”_blank” display=”inline” icon=”download”] [/mp_text]

[/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [mp_row_inner bg_video_youtube_repeat=”true” bg_video_youtube_mute=”true” bg_video_repeat=”true” bg_video_mute=”true”] [mp_span_inner col=”12″ classes=”motopress-space”] [/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [/mp_span] [/mp_row]